• Пнд — Сб: 10:00 — 19:00
  • Автобус Київ Буковель: Житомир Рівне Тернопіль Коломия Яремче

    Автобус Київ Буковель: Житомир Рівне Тернопіль Коломия Яремче

    Описание

    Автобус Київ Буковель

    АКТУАЛЬНИЙ

    Автобус Буковель Київ

    Автобус Київ Буковель через: Житомир Новоград-Волинський Рівне Дубно Кременець Тернопіль Теребовля Чортків Городенка Коломия Делятин Яремче Микуличин Татарів

    Автобус Київ Буковель. Ви можете замовити у нас квиток на проїзд за маршрутом: Київ Житомир Новоград-Волинський Кременець Тернопіль Івано-Франківськ Надвірна Яремче Микуличин Татарів Буковель. Автобус Київ Буковель, а Наша фірма з радістю допоможе Вам дістатися потрібної точки за короткий час, а зручний графік, маршрут та комфортний переїзд найголовніші переваги проїзду з нами. Автобус Київ Буковель. Сучасні автобуси з кондиціонерами та відкидними сидіннями допоможуть зробити переїзд зручним та непомітним, автобус Київ Буковель.

    Автобус Київ Буковель / Автобус Буковель Київ

    УВАГА!!! Розподіл місць в автобусі в міру викупу квитків!

    Автобус Київ Буковель / Автобус Буковель Київ

     

    Автобус Київ Буковель

    Автобус Буковель Київ

    Автобус Київ Житомир Новоград-Волинський Рівне Дубно Кременець Тернопіль Теребовля Чортків Городенка Коломия Делятин Яремче Микуличин Татарів Буковель

    Автобус Київ Буковель

    Відправлення з Києва о 7.15 Науки 1/2 Автовокзал центральний

    Відправлення з Києва о 8.00 метро Житомирська автосалон Інфініті

    Відправлення з Житомир о 10.00 проспект Незалежності 95 АЗС БРСМ (напроти автовокзалу)

    Відправлення з Новоград-Волинський о 11.30 вул. Шевченка 50 Квітковий ринок (напроти автовокзалу)

    Прибуття (відправлення) до Рівного о 12.45 вул Київська 110 Зоопарк

    Прибуття (відправлення) до Дубно о 13.30 вул. Замкова 21 ТЦ Рікос

    Прибуття (відправлення) до Кременця о 14.00 вул. Дубенська 138 автовокзал

    Прибуття (відправлення) до Тернополя о 15.15 АЗС ОККО вул 15 квітня 1А

    Прибуття в Теребовля о 15.55 вул. Князя Василя 121 АЗС ОККО

    Прибуття в Чортків о 16.35 вул Копичинська 126А АЗС УКРНАФТА

    Прибуття до Городенка о 17.20 вул. Височана 7А АЗС ОККО

    Прибуття до Коломиї о 18.10 вул. Карпатська зупинка (напроти церкви Благовіщення Пречистої Діви Марії)

    Прибуття до Делятина в 18.45 вул. 16 Липня 137/ центр Делятина

    Прибуття в Яремче о 19.00 вул Свободи 234 автовокзал

    Прибуття в Микуличин о 19.20 вул. Грушевського 68Б Гуцульська пивоварня.

    Прибуття до Татарів о 19.40 вул. Незалежності 20. Загадка Карпат

    Прибуття в Буковель о 20.00 1й паркінг

    Автобус Київ Буковель

    ДАТИ ВІДПРАВЛЕННЯ: Автобус Київ Буковель

    Автобус Київ Буковель

    Травень

    Червень

    24

    Липень

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    Серпень

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    Вересень

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

    Жовтень

    Автобус Київ Буковель

     

    Автобус Буковель Київ

    Автобус Буковель Татарів Микуличин Яремче Делятин Коломия Городенка Чортків Теребовля Тернопіль Кременець Дубно Рівне Новоград-Волинський Житомир Київ

    Відправлення з Буковель о 8.00 1й паркінг

    Відправлення з Татарів о 8.20 вул. Незалежності 20. Загадка Карпат

    Відправлення з Микуличин о 8.40 вул. Грушевського 68Б Гуцульська Пивоварня

    Відправлення з Яремче о 9.00 вул. Свободи 234 автовокзал

    Відправлення з Делятин о 9.15 вул. 16 Липня 137/ центр Делятина

    Відправлення з Коломия о 9.50 вул Карпатська зупинка (напроти церкви Благовіщення Пречистої Діви Марії)

    Відправлення з Городенка о 10.40 вул. Височана 7А АЗС ОККО

    Відправлення з Чортків о 11.25 вул. Копичинська 126А АЗС УКРНАФТА

    Відправлення з Теребовля о 12.05 вул. Князя Василя 121 АЗС ОККО

    Прибуття (відправлення) з Тернопіль о 12.45 АЗС ОККО вул 15 квітня 14 (біля заводу Оріон)

    Прибуття (відправлення) з Кременець о 14.00 вул. Дубенська 138 автовокзал

    Прибуття (відправлення) з Дубно о 14.30 вул. Замкова 21 ТЦ Рікос

    Прибуття (відправлення) з Рівного о 15.15 вул Київська 110 Зоопарк

    Прибуття до Новограда-Волинського о 16.40 вул. Шевченка 45 автовокзал.

    Прибуття до Житомира о 18.00 проспект Незалежності 95 АЗС БРСМ (напроти автовокзалу)

    Прибуття в Київ о 20.00 метро Житомирська.

    Прибуття в Київ о 20.45 Науки 1/2 Автовокзал центральний

    Автобус Київ Буковель

     

    Автобус Буковель Київ

    Травень

    Червень

    26

    Липень

    2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    Серпень

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    Вересень

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

    Жовтень

    Автобус Київ Буковель

     

    Автобус Київ Буковель

    Вартість проїзду: Автобус Київ Буковель

    НАПРЯМОК

    ВАРТІСТЬ

    АВТОБУС КИЇВ РІВНЕ

    (АВТОБУС РІВНЕ КИЇВ)

    499

    АВТОБУС КИЇВ ДУБНО

    (АВТОБУС ДУБНО КИЇВ)

    599

    АВТОБУС КИЇВ КРЕМЕНЕЦЬ

    (АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ КИЇВ)

    699

    АВТОБУС КИЇВ ТЕРНОПІЛЬ

    (АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ КИЇВ)

    749

    АВТОБУС КИЇВ ТЕРЕБОВЛЯ

    (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ КИЇВ) АВТОБУС КИЇВ ЧОРТКІВ

    (АВТОБУС ЧОРТКІВ КИЇВ)

    849

     

     

    899

    АВТОБУС КИЇВ ГОРОДЕНКА

    (АВТОБУС ГОРОДЕНКА КИЇВ)

    949

    АВТОБУС КИЇВ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ КИЇВ)

    АВТОБУС КИЇВ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН КИЇВ)

    999

    АВТОБУС КИЇВ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ КИЇВ)

    999

    АВТОБУС КИЇВ МИКУЛИЧИН

    (АВТОБУС МИКУЛИЧИН КИЇВ)

    999

    АВТОБУС КИЇВ ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ КИЇВ)

    999

    АВТОБУС КИЇВ БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ КИЇВ)

    1099

    АВТОБУС ЖИТОМИР ТЕРНОПІЛЬ (АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ ЖИТОМИР)

    649

    АВТОБУС ЖИТОМИР ТЕРЕБОВЛЯ (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ ЖИТОМИР) АВТОБУС ЖИТОМИР ЧОРТКІВ (АВТОБУС ЧОРТКІВ ЖИТОМИР)

    699

     

    799

    АВТОБУС ЖИТОМИР ГОРОДЕНКА (АВТОБУС ГОРОДЕНКА ЖИТОМИР)

    799

    АВТОБУС ЖИТОМИР КОЛОМИЯ (АВТОБУС КОЛОМИЯ ЖИТОМИР) АВТОБУС ЖИТОМИР ДЕЛЯТИН (АВТОБУС ДЕЛЯТИН ЖИТОМИР)

    849

     

    999

    АВТОБУС ЖИТОМИР ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ ЖИТОМИР)

    999

    АВТОБУС ЖИТОМИР МИКУЛИЧИН (АВТОБУС МИКУЛИЧИН ЖИТОМИР)

    999

    АВТОБУС ЖИТОМИР ТАТАРІВ (АВТОБУС ТАТАРІВ ЖИТОМИР)

    999

    АВТОБУС ЖИТОМИР БУКОВЕЛЬ (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ ЖИТОМИР)

    999

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ТЕРНОПІЛЬ

    (АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    499

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ТЕРЕБОВЛЯ

    (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЧОРТКІВ

    (АВТОБУС ЧОРТКІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    749

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ГОРОДЕНКА

    (АВТОБУС ГОРОДЕНКА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    749

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    749

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    749

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ МИКУЛИЧИН

    (АВТОБУС МИКУЛИЧИН НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    799

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ)

    849

    АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ БУКОВЕЛЬ)

    899

    АВТОБУС РІВНЕ ТЕРНОПІЛЬ (АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ РІВНЕ)

    499

    АВТОБУС РІВНЕ ТЕРЕБОВЛЯ

    (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ РІВНЕ)

    АВТОБУС РІВНЕ ЧОРТКІВ

    (АВТОБУС ЧОРТКІВ РІВНЕ)

    АВТОБУС РІВНЕ ГОРОДЕНКА

    (АВТОБУС ГОРОДЕНКА РІВНЕ)

    АВТОБУС РІВНЕ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ РІВНЕ)

    АВТОБУС РІВНЕ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН РІВНЕ)

    749

    АВТОБУС РІВНЕ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ РІВНЕ)

    799

    АВТОБУС РІВНЕ МИКУЛИЧИН (АВТОБУС МИКУЛИЧИН РІВНЕ)

    799

    АВТОБУС РІВНЕ ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ РІВНЕ)

    849

    АВТОБУС РІВНЕ БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ РІВНЕ)

    899

    АВТОБУС ДУБНО ТЕРНОПІЛЬ (АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ ДУБНО)

    499

    АВТОБУС ДУБНО ТЕРЕБОВЛЯ

    (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ ДУБНО)

    АВТОБУС ДУБНО ЧОРТКІВ

    (АВТОБУС ЧОРТКІВ ДУБНО)

    АВТОБУС ДУБНО ГОРОДЕНКА

    (АВТОБУС ГОРОДЕНКА ДУБНО)

    АВТОБУС ДУБНО КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ ДУБНО)

    АВТОБУС ДУБНО ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН ДУБНО)

    749

     

     

     

     

     

     

     

     

    АВТОБУС ДУБНО ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ ДУБНО)

    749

    АВТОБУС ДУБНО МИКУЛИЧИН

    (АВТОБУС МИКУЛИЧИН ДУБНО)

    799

    АВТОБУС ДУБНО ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ ДУБНО)

    849

    АВТОБУС ДУБНО БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ ДУБНО)

    899

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ТЕРЕБОВЛЯ

    (АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ КРЕМЕНЕЦЬ)

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ЧОРТКІВ

    (АВТОБУС ЧОРТКІВ КРЕМЕНЕЦЬ)

    599

     

     

    699

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ГОРОДЕНКА

    (АВТОБУС ГОРОДЕНКА КРЕМЕНЕЦЬ)

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ КРЕМЕНЕЦЬ)

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН КРЕМЕНЕЦЬ)

    749

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ КРЕМЕНЕЦЬ)

    749

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ МИКУЛИЧИН

    (АВТОБУС МИКУЛИЧИН КРЕМЕНЕЦЬ)

    749

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ КРЕМЕНЕЦЬ)

    799

    АВТОБУС КРЕМЕНЕЦЬ БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ КРЕМЕНЕЦЬ)

    849

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ ТЕРНОПІЛЬ)

    699

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН ТЕРНОПІЛЬ)

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ ТЕРНОПІЛЬ)

    699

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ МИКУЛИЧИН (АВТОБУС МИКУЛИЧИН ТЕРНОПІЛЬ)

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ ТАТАРІВ (АВТОБУС ТАТАРІВ ТЕРНОПІЛЬ)

    АВТОБУС ТЕРНОПІЛЬ БУКОВЕЛЬ (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ ТЕРНОПІЛЬ)

     

    699

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ КОЛОМИЯ

    (АВТОБУС КОЛОМИЯ ТЕРЕБОВЛЯ)

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ ДЕЛЯТИН

    (АВТОБУС ДЕЛЯТИН ТЕРЕБОВЛЯ)

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ ЯРЕМЧЕ

    (АВТОБУС ЯРЕМЧЕ ТЕРЕБОВЛЯ)

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ МИКУЛИЧИН

    (АВТОБУС МИКУЛИЧИН ТЕРЕБОВЛЯ)

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ ТАТАРІВ

    (АВТОБУС ТАТАРІВ ТЕРЕБОВЛЯ)

    АВТОБУС ТЕРЕБОВЛЯ БУКОВЕЛЬ

    (АВТОБУС БУКОВЕЛЬ ТЕРЕБОВЛЯ)

    699

    ДІТИ ДО 3Х РОКІВ, БЕЗ ОКРЕМОГО МІСЦЯ, ЇДУТЬ БЕЗКОШТОВНО!

    Автобус Київ Буковель

    Автобус Буковель Київ

    А ТАКОЖ:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

    Маршрути у наших партнерів:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

    Автобус Київ Буковель

    Автобус Буковель Київ

    Отзывы

    Отзывов пока нет.

    Будьте первым, кто оставил отзыв на “Автобус Київ Буковель: Житомир Рівне Тернопіль Коломия Яремче”

    Ваш адрес email не будет опубликован.