• Пнд — Сб: 10:00 — 19:00
  • АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ: ЧОРНОМОРСЬК ЗАТОКА СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ: ЧОРНОМОРСЬК ЗАТОКА СЕРГІЇВКА

    Описание

    Автобус Київ Курортне

    НЕ АКТУАЛЬНИЙ

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    ЧЕРНОМОРСЬК ГРИБІВКА КАРОЛИНО-БУГАЗ ЗАТОКУ СЕРГІЇВКА МИКОЛАЇВКА

     

    РЕГУЛЯРНИЙ АВТОБУСНИЙ ВИЇЗД З КИЄВА ДО ЧОРНОГО МОРЯ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Курортне Київ

    Маршрут автобуса Київ Біла Церква Чорноморськ Грибівка Кароліно-Бугаз Затока Сергіївка Курортне Миколаївка:

    РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КИЄВА ДО КУРОРТНОГО

    НЕ АКТУАЛЬНИЙ

    КИЇВ (7.00) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

    КИЇВ (7,30) МЕТРО ТЕРЕМКИ

    БІЛА ЦЕРКВА (8.45)  АЗС SHELL ВУЛ. ПЕТРА ЗАПОРІЖЦЯ 377

    ОДЕСА (13.30) ДВА СТОВПИ

    МАЯКИ (14.15) МАЯКИ

    ЗАТОКА (15.30) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

    СЕРГІЇВКА (16,10) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

    КУРОРТНЕ (16.30) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

    МИКОЛАЇВКА (16.45) ВУЛ ЛЕНІНА

    ЛЕБЕДІВКА (17.00) ВУЛ ДАЧНА

    ВЕЧІРНІЙ ВИЇЗД ІЗ КИЄВА В КУРОРТНЕ НЕ АКТУАЛЬНИЙ

    КИЇВ (23.00) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

    КИЇВ (23,15) МЕТРО ТЕРЕМКИ

    БІЛА ЦЕРКВА (0.30) АЗС SHELL ВУЛ. ПЕТРА ЗАПОРІЖЦЯ 377

    ЧОРНОМОРСЬК (5.30) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

    ГРИБІВКА (6.00) Зупинка парус

    КАРОЛІНО-БУГАЗ (6.30) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

    ЗАТОКА (7.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

    СЕРГІЇВКА (7.40) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

    КУРОРТНЕ (8.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

    МИКОЛАЇВКА (8.15) ВУЛ ЛЕНІНА

    ЛЕБЕДІВКА (8.30) ВУЛ ДАЧНА

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    Маршрут автобуса: Миколаївка Курортне Сергіївка Затока Кароліно-Бугаз Грибівка Чорноморськ Біла Церква Київ

    РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КУРОРТНОГО В КИЇВ

    НЕ АКТУАЛЬНИЙ

    ЛЕБЕДІВКА (10.30) ВУЛ ДАЧНА

    МИКОЛАЇВКА (10.45) ВУЛ ЛЕНІНА

    КУРОРТНЕ (11.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

    СЕРГІЇВКА (11.20) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

    ЗАТОКА (12.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

    МАЯКИ (13.20) МАЯКИ

    ОДЕСА (14.00) ДВА СТОВПИ

    БІЛА ЦЕРКВА (19.00) зупинка ШИННИЙ ЗАВОД

    КИЇВ (20.00) МЕТРО ТЕРЕМКИ

    КИЇВ (20.30) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

    ВЕЧІРНИЙ ВИЇЗД ІЗ КУРОРТНОГО В КИЇВ НЕ АКТУАЛЬНИЙ

    ЛЕБЕДІВКА (20.30) ВУЛ ДАЧНА

    МИКОЛАЇВКА (20.45) ВУЛ ЛЕНІНА

    КУРОРТНЕ (21.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

    СЕРГІЇВКА (21.20) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

    ЗАТОКА (22.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

    КАРОЛІНО-БУГАЗ (22.40) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

    ГРИБІВКА (23.00) Зупинка парус

    ЧОРНОМОРСЬК (23.20) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

    БІЛА ЦЕРКВА (5.00) зупинка ШИННИЙ ЗАВОД

    КИЇВ (6.00) МЕТРО ТЕРЕМКИ

    КИЇВ (6.30) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

     

    УВАГА!!! Розподіл місць в автобусі в міру викупу квитків!

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    ДАТИ ВИЇЗДУ АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ:

    БІЛА ЦЕРКВА ЧОРНОМОРСЬК ГРИБІВКА КАРОЛІНО-БУГАЗ ЗАТОКА СЕРГІЇВКА МИКОЛАЇВКА

    МІСЯЦЬ

    ДАТИ

    ЧЕРВЕНЬ

    ЛИПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    СЕРПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    ВЕРЕСЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

     

    ДАТИ ВИЇЗДУ АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    МИКОЛАЇВКА СЕРГІЇВКА ЗАТОКА КАРОЛІНО-БУГАЗ ГРИБІВКА ЧОРНОМОРСЬК БІЛА ЦЕРКВА

    МІСЯЦЬ

    ДАТИ

    ЧЕРВЕНЬ

    ЛИПЕНЬ

    2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    СЕРПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    ВЕРЕСЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ: Автобус Київ Курортне

    НАПРЯМОК

    ВАРТІСТЬ

    АВТОБУС КИЇВ ОДЕСА

    (АВТОБУС ОДЕСА КИЇВ)

    БІЛА ЦЕРКВА ОДЕСА

    (ОДЕСА БІЛА ЦЕРКВА)

    600

    АВТОБУС КИЇВ МАЯКИ

    (АВТОБУС МАЯКИ КИЇВ)

     700

    БІЛА ЦЕРКВА МАЯКИ

    (МАЯКИ БІЛА ЦЕРКВА)

    700

    АВТОБУС КИЇВ ЗАТОКА

    (АВТОБУС ЗАТОКА КИЇВ)

    БІЛА ЦЕРКВА ЗАТОКА

    (ЗАТОКА БІЛА ЦЕРКВА)

    800

     

    750

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    (АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ)

    БІЛА ЦЕРКВА СЕРГІЇВКА

    (СЕРГІЇВКА БІЛА ЦЕРКВА)

    800

     

    750

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    (АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ)

    БІЛА ЦЕРКВА КУРОРТНЕ

    (КУРОРТНЕ БІЛА ЦЕРКВА)

    800

     

    750

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    (АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ)

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    (АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ)

    БІЛА ЦЕРКВА МИКОЛАЇВКА

    (МИКОЛАЇВКА БІЛА ЦЕРКВА)

    БІЛА ЦЕРКВА ЛЕБЕДІВКА

    (ЛЕБЕДІВКА БІЛА ЦЕРКВА)

    800

     

     

     

     

     

    750

    А також:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

    Маршрути у наших партнерів:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

    АВТОБУС КИЇВ ЧОРНОМОРСЬК

    АВТОБУС ЧОРНОМОРСЬК КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА ЧОРНОМОРСЬК

    АВТОБУС ЧОРНОМОРСЬК БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ ГРИБІВКА

    АВТОБУС ГРИБІВКА КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА ГРИБІВКА

    АВТОБУС ГРИБІВКА БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ КАРОЛІНО-БУГАЗ

    АВТОБУС КАРОЛІНО-БУГАЗ КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА КАРОЛІНО-БУГАЗ

    АВТОБУС КАРОЛІНО-БУГАЗ БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ ЗАТОКА

    АВТОБУС ЗАТОКА КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА ЗАТОКА

    АВТОБУС ЗАТОКА БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА БІЛА ЦЕРКВА

    АВТОБУС БІЛА ЦЕРКВА ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА БІЛА ЦЕРКВА

     

    АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ

    АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ СЕРГІЇВКА

    АВТОБУС СЕРГІЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ МИКОЛАЇВКА

    АВТОБУС МИКОЛАЇВКА КИЇВ

    АВТОБУС КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

    АВТОБУС ЛЕБЕДІВКА КИЇВ

    Отзывы

    Отзывов пока нет.

    Будьте первым, кто оставил отзыв на “АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ: ЧОРНОМОРСЬК ЗАТОКА СЕРГІЇВКА”

    Ваш адрес email не будет опубликован.