• Пнд — Сб: 10:00 — 19:00
  • Автобус Київ Коблево: Южне Рибаківка 2022

    Автобус Київ Коблево: Южне Рибаківка 2022

    Описание

    Автобус Київ Коблево

    АКТУАЛЬНИЙ

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

     

    Регулярний автобусний виїзд з Києва до Коблева 

    РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КИЄВА (АКТУАЛЬНИЙ)

    Київ 7.00 автостанція Київ, Сімона Петлюри 32

    Київ 7.20 метро Палац Україна (паркінг)

    Київ МЕТРО ТЕРЕМКИ 7.40 (проспект Глушкова 22)

    Біла Церква АЗС SHELL вул Петра Запорожця 377 о 8.45

    Одеса в 14.00 автостанція Привокзальна, вул Старосінна 1Б

    Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 14.45

    Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 15.00

    Южне (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1 о 15.30

    Коблево (аквапарк) о 16.00

    Рибаківка База відпочинку Турист о 17.00

     

    ВЕЧІРНИЙ ВИЇЗД З КИЄВА (НЕ АКТУАЛЬНИЙ)

    Київ о 22.00 метро Палац Україна (паркінг)

    Київ МЕТРО ТЕРЕМКИ о 22.15 (проспект Глушкова 22)

    Біла Церква АЗС SHELL вул Петра Запорожця 377 о 23.30

    Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 5.00

    Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 5.10

    Южне (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1 о 5.40

    Коблево (аквапарк) о 6.00

    Рибаківка База відпочинку Турист о 6.45

     

    ДЕННИЙ ВИЇЗД З КОБЛЕВО (АКТУАЛЬНИЙ)

    Рибаківка База відпочинку Турист о 10.00

    Коблево о 11.00, аквапарк

    Южне о 11.30 (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1

    Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 12.00

    Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 12.15

    Одеса в 14.00 автостанція Привокзальна, вул Старосінна 1Б

    Біла Церква Шинний завод о 19.15

    Київ метро Теремки о 20.30

    Київ 20.50 метро Палац Україна (паркінг)

    Київ 21.15 автостанція Київ, Сімона Петлюри 32

    ВЕЧІРНИЙ ВИЇЗД З КОБЛЕВО (НЕ АКТУАЛЬНИЙ)

    Рибаківка База відпочинку Турист о 20.45

    Коблево о 21.30, аквапарк

    Южне о 22.00 (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1

    Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 22.30

    Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 22.45

    Біла Церква Шинний завод о 4.30

    Київ метро Теремки о 6.00

    Київ 6.30 метро Палац Україна (паркінг)

     

    УВАГА!!!

    Місця в автобусі розподіляються при викупі квитків.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

     

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    Графік: Автобус Київ Коблево

    МІСЯЦЬ

    ДАТИ

    ЧЕРВЕНЬ

    ЛИПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    СЕРПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    ВЕРЕСЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

    Графік: Автобус Коблево Київ

    МІСЯЦЬ

    ДАТИ

    ЧЕРВЕНЬ

    ЛИПЕНЬ

    2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    СЕРПЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

    ВЕРЕСЕНЬ

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

     

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ:

    Автобус Київ Рибаківка (Автобус Рибаківка Київ)

    850 грн

    Автобус Біла Церква Рибаківка (Автобус Рибаківка Біла Церква)

    800 грн

    Автобус Київ Коблево (Автобус Коблево Київ)

    800 грн

    Автобус Біла Церква Коблево (Автобус Коблево Біла Церква)

    750 грн

    Автобус Київ Южне (автобус Южне Київ)

    800 грн

    Автобус Біла Церква Южне (Автобус Южне Біла Церква)

    750 грн

    Автобус Київ Чорноморське (автобус Чорноморське Київ)

    750 грн

    Автобус Біла Церква Чорноморське (Автобус Чорноморське Біла Церква)

    700 грн

    Автобус Київ Фонтанка (автобус Фонтанка Київ)

    750 грн

    Автобус Біла Церква Фонтанка (Автобус Фонтанка Біла Церква)

    700 грн

    Автобус Київ Одеса (автобус Одеса Київ)

    600 грн

    Автобус Біла Церква Одеса (Автобус Одеса Біла Церква)

    600 грн

    Автобус Одеса — (Фонтанка, Чорноморське, Южне, Коблево, Рибаківка)  —  300 грн

    Діти до 3-х років без окремого місця їдуть безкоштовно

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    А ТАКОЖ:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

     

    Маршрути у наших партнерів:

    Автобус Київ Курортне

    Автобус Київ Залізний порт

    Автобус Київ Скадовськ

    Автобус Київ Коблево

    Автобус Київ Кирилівка

    Автобус Київ Генічеськ

    Автобус Київ Бердянськ

    Автобус Київ Буковель

     

    Чорноморське узбережжя – унікальне місце зустрічі моря та пляжу, сонця та бризу, лісових масивів та виноградників. Автобус Київ Коблево.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    Усе це поєднує у собі знаменитий курорт Коблево. Тут і просторі пляжі, і хвойний ліс, і тепле лагідне море, і свіжий морський вітерець, і великі бази відпочинку, і затишні кімнати приватного сектору, невеликі кінотеатри та шумні дискотеки… Автобус Київ Коблево.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    Інфраструктура курорту продумана таким чином, щоб музика дискотек та нічних клубів не заважала насолоджуватися тихим шерехом прибою, дзвінкий сміх дітлахів в аквапарку не відволікав від співу цикад. Невеликі бістро запропонують перекусити між основними прийомами їжі, а кафе та ресторани забезпечать романтичну вечерю. Автобус Київ Коблеве.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    У Коблево вам нудьгувати не доведеться. Для розваги та відпочинку тут передбачені великий аквапарк та дельфінарій, басейни та міні-аквапарки, катання на банані та на водних мотоциклах, туристичні компанії запропонують вам різноманітні екскурсії, які познайомлять вас із визначними пам’ятками краю, з побутом та культурою місцевого населення, з історією та архітектурою цих земель.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

     

    Бажаючі можуть здійснити прогулянку на катері вздовж берегової лінії або з виходом у відкрите море. І, звичайно ж, на вас чекає море! Теплі морські хвилі, солонуватий літній бриз, гарячий пісок пляжу, лагідні сонячні промені… Автобус Київ Коблево.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    Для того, щоб потрапити в Коблево, скористайтесь комфортабельним автобусом Київ Коблево, це позбавить вас від пересадок та очікування на вокзалах. Автобус Київ Коблево у літній період здійснює рейси на регулярній основі.

    Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

    Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

    Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

    Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

    Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

    Отзывы

    Отзывов пока нет.

    Будьте первым, кто оставил отзыв на “Автобус Київ Коблево: Южне Рибаківка 2022”

    Ваш адрес email не будет опубликован.